Понад 90 тисяч українців незабаром отримають виплати: у Мінреінтеграції повідомили про фінансування соціальної програмиДесятки тисяч українців отримають компенсацію у розмірі близько 450 гривень за вересень 2023 року на загальну суму 105,5 мільйона гривень. Про фінансування соціальної програми "Прихисток" повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Виплати отримають власники житла за прихисток ВПО у вересні. Йдеться про українців, які в багатьох містах безкоштовно прихистили своїх співгромадян, що вимушені були покинути власні будинки через збройну агресію.

Компенсація витрат передбачена урядовою соціальною програмою "Прихисток" у розмірі 14,77 гривні на день, що на місяць становить близько 450 гривень. Під час опалювального сезону компенсація за розміщення одного переселенця становить 900 гривень.

Виплати здійснюються за рахунок коштів Товариства Червоного Хреста України.

Взяти участь у програмі можуть усі власники житла або їхні представники, а також орендарі житла державної або комунальної власності. Щоб допомогти ВПО, розмістивши їх у своєму житлі, та отримувати за це компенсацію, слід:

  • зареєструватися на сайті "Прихисток" (https://prykhystok.gov.ua/);
  • розмістити оголошення про надання тимчасового житла внутрішнім переселенцям;
  • щомісяця з 1 по 5 число подавати заяву на компенсацію витрат.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW