Ремонт доріг на Миколаївщині: за тиждень виконано ряд робіт на 6 дорогах,- ФОТОНа місцевих дорогах Миколаївщини продовжуються ремонтні роботи. 

Як повідомляє прес-служба Миколаївської ОВА, у період з 28 жовтня до 3 листопада, у рамках експлуатаційного утримання, ДП "Агенція місцевих доріг Миколаївської області" виконувалися наступні роботи на ділянках місцевих автодоріг Миколаївської області:

  • О151702 (Нечаяне-Очаків)-Благодатне- Козирка: - ліквідація вибоїн в покритті пневмо-струменевим методом.
  • О151101 (Миколаїв-Херсон)- Любомирівка- Першотравневе-(Казанка-(Р-47)): - ліквідація вибоїн в покритті пневмо-струменевим методом.
  • О151901 Снігурівка-Тамарине-Безіменне: - ліквідація вибоїн в покритті пневмо-струменевим методом; - улаштування вирівнюючих шарів основ з відфрезерованого матеріалу.
  • С151901 (Снігурівка- Тамарине- Безіменне)- Євгенівка: - ліквідація вибоїн в покритті пневмо-струменевим методом.
  • О151905 (Казанка-(Р-47))- Нововасилівка -Галаганівка: - улаштування вирівнюючих шарів основи з щебенево-піщаної суміші; - улаштування покриття із асфальтобетонної суміші; - ліквідація вибоїн в покритті пневмо-струменевим методом.
  • О151908 (Казанка-(Р-47))-Афанасіївка: - ліквідація вибоїн в покритті пневмо-струменевим методом.

ДП «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» просить з розумінням ставитися до тимчасових незручностей та бути пильними в місцях проведення ремонтних робіт.

Нагадаємо, у Миколаєві забираються відремонтувати ще одну дорогу - на цей раз за 9 мільйонівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW