Переходи, парковки, спортмайданчики: запити депутатів Чернігівської міськрадиПід час сесії міської ради, що відбулася 1 листопада, депутати мали змогу оголосити свої депутатські запити. Така можливість в народних обранців з’явилася вперше за кілька місяців, адже до того кілька сесій завершувалися достроково через відсутність кворуму (хоча б 22 депутатів у залі).

Тож ми вирішили розповісти нашим читачам які питання підіймали народні обранці.

Комунальні проблеми

Сесія міськради Чернігова 1 листопада

Депутат Володимир Коваленко (фракція «Рідний дім») підняв проблему власників новобудов 21а та 23а по вулиці Волковича. За його словами, у будинках передбачена індивідуальна система опалення, але ця система не працює через відсутність газу. Народний обранець просив забезпечити газопостачання у будинках.

Ще одна депутатка «Рідного дому» – Інна Левченковиступила з ініціативою відремонтувати підвищений перехід на вулиці Ріпкінській біля школи № 13 та зробити перехід через вулицю Старобілоуську на розі з Ріпкінською.

Також депутатка просила демонтувати зруйновану російськими окупантами школу № 21, бо, за словами місцевих мешканців, наразі аварійною школою лазять підлітки, а у будівлі проводять час асоціальні елементи.

Ще один перехід – навпроти центрального входу до «Горсаду», хоче відремонтувати Олександр Шевчук (фракція «Рідний дім»). Народний обранець просив встановити у цьому місці підвищений перехід, аби учні художньої школи могли безпечно добиратися до навчання.

Також пан Шевчук закликав міську раду допомогти мешканці вулиці Шевченка, що постраждала внаслідок російської атаки на Чернігів 19 серпня цього року.

Вячеслав Летута (фракція «Рідний дім») просив відремонтувати укриття у будинках 253 та 263 на проспекті Миру та обмежити стоянку на вулиці Жабинського з 8 до 20-ої години (цією вулицею наразі збільшився рух, через ремонт Любецької).

Ірина Соломаха (фракція «Європейська солідарність») просила допомогти з ремонтом проїзду до будинків родин поранених або загиблих бійців ЗСУ на вулиці Чорновола, Гончій та Поліській. Наразі до деяких будинків на цих вулицях складно доїхати екстреним службам.

Наталія Хольченкова (фракція «Рідний дім») виступила з запитом щодо ремонту під’їзду та ліфту у будинку 151 на проспекті Перемоги та встановлення смітників на дорозі до «Золотого берега».

«Гроші на стадіоні»

Депутати, зокрема, просили відремонтувати спортмайданчики

Вже загаданий голова комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин Вячеслав Летута також просив відремонтувати футбольне-баскетбольне поле на вулиці Єськова:

-До мене звернулися мешканці мікрорайону Єськова з приводу футбольно-баскетбольного поля. Майданчик користується дуже великою популярністю,там дуже багато молодих людей займається спортом. Але на цей час майданчик прийшов у незадовільний стан. Прошу, за можливості, зробити ремонтні роботи, - пояснив пан Летута.

Також той же Вячеслав Летута попросив відремонтувати ще одне поле – за АТБ у районі вулиці Льотної.

Наталія Хольченкова виступила з ініціативою закінчити будівництво баскетбольно-волейбольного майданчику біля школи № 2. Він мав бути побудований ще у рамках бюджету участі-2020. За словами депутатки, наразі недобудований майданчик руйнується.

Олександр Шевчук виступив з ініціативою маркування велодоріжок та запуску соціальної реклами, яка б навчила чернігівських пішоходів не ходити велодоріжками.

Нагадаємо, минулими вихідними під міськрадою у Чернігові пройшла акція, учасники якої просили місцеву владу відмовитися від необов’язкових витрат та збільшити фінансування ЗСУ з міського бюджету.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа групаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW