Минулого тижня ДБР направило до суду обвинувачення щодо восьми зрадників, двом перебіжчикам повідомлено про підозру, - ФОТОДержавне бюро розслідувань продовжує системну роботу для викриття та притягнення до відповідальності зрадників та колаборантів. За минулий тиждень три обвинувачення направлено до суду, про підозру повідомлено двом особам.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно колишньої працівниці правоохоронного органу з Куп’янська, яка під час тимчасової окупації міста активно допомагала загарбникам.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Зрадниця влаштувалася оперуповноваженою у відділ кримінального розшуку місцевої «народної міліції». Вона патрулювала вулиці, опитувала місцеве населення, чергувала у незаконному правоохоронному органі та виконувала всі вказівки окупантів. За свою роботу отримувала по 60 тис. російських рублів на місяць.

Минулого тижня ДБР направило до суду обвинувачення щодо восьми зрадників, двом перебіжчикам повідомлено про підозру, -  ФОТО , фото-1

Інша зрадниця — колишня працівниця Куп’янської податкової. Для того, аби вислужитися перед новим керівництвом, вона сформувала та передала загарбникам дані платників податків з Куп’янського району. Потім забезпечила ведення баз даних підприємців, які не мали можливості покинути тимчасово окуповану територію і залишилися в Куп’янську.

Минулого тижня ДБР направило до суду обвинувачення щодо восьми зрадників, двом перебіжчикам повідомлено про підозру, -  ФОТО , фото-2

Жінки встигли втекти під час звільнення регіону.

Одна з фігуранток заочно обвинувачуються, а інша підозрюється в державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Направлено до суду обвинувачення й щодо експравоохоронця з села Черновоноармійське Луганської області, який після повномасштабного вторгнення залишився працювати на ворога заради «більш престижної посади».

У березні 2022 року чоловік отримав від агресорів роботу в органах «прокуратури Артемівського району міста Луганська». До його завдань входили пошук людей з проукраїнською позицією, перевірки громадян та політичні переслідування.

Він обвинувачується у державній зраді та у добровільному зайнятті посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 2 ст. 111 та ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Також направлено до суду матеріали стосовно колишнього правоохоронця, який одразу після окупації Мелітопольського району перейшов на бік ворога та вступив до лав так званої «народної міліції» у Якимівці.

Він здійснював «патрулювання» на території Якимівської селищної територіальної громади, розшукував та доставляв до незаконно створеного «правоохоронного органу» громадян, які не підтримували загарбників та чинили спротив незаконній владі, схиляв до співпраці з окупантами колег та місцевих жителів.

Наразі він знаходиться на тимчасово окупованій території Запорізької області та продовжує служити окупаційній владі.

Колишній правоохоронець обвинувачується у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Завершено спеціальне досудове розслідування відносно п’ятьох рятувальників з міста Красний Лиман Донецької області, які влаштувалися на «службу» до окупантів під час тимчасової окупації регіону.

Вони працювали «за рублі» на загарбників кілька місяців, поки українські війська не звільнили місто.

Після деокупації Лимана працівники ДБР знайшли документи та виписки з наказів «мчс днр», які підтверджують службу фігурантів на рашистів. Самі рятувальники втекли за «руським міром» разом зі своїм начальником.

Колишні правоохоронці обвинувачуються у колабораціонізмі (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Про підозру повідомлено колишньому ліснику «Мелітопольського лісгоспу», який перейшов на бік ворога та брав участь у постачанні будівельних матеріалів військовим рф на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

У березні 2022 року чоловік став добровільно співпрацювати з окупаційною владою та влаштувався на роботу у незаконно створений орган, створений на базі українського лісництва.

Фігурант не лише сам служив окупантам, але й схиляв до співпраці з ворогом своїх колишніх колег.

Згодом він увійшов у штаб лісогосподарського підприємства, який підпорядковувався окупаційній владі, та брав участь у постачанні будівельних матеріалів воєнізованим формуванням рф на тимчасово окупованих територіях Запоріжжя.

Колишній лісник підозрюється у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкції статей державної зради та колабораціонізму передбачають покарання у вигляді довічного ув’язнення з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Запорізька, Донецька, Харківська обласні прокуратури та Генеральна інспекція Офісу Генерального прокурора.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW