Клієнти обурені діями Монобанку: як в установі пояснюють масове блокування карток українцівЧерез посилення фінансового моніторингу в Україні почастішали випадки блокування банківських карток. Зокрема, нещодавно на спеціалізованому форумі клієнт Монобанку поскаржився на те, що його рахунок заблоковано через перекази на криптовалютний гаманець.

Обурений українець переконаний, що такі дії банку є незаконними. Як пояснили ситуацію в Монобанку, пише GSMinfo.

Зі слів клієнта Монобанку, заблокували не тільки його картки, а й картки тих, кому він переказував криптовалюту. При цьому в банку зазначили, що відповідно до своєї внутрішньої політики, розголошувати клієнтам причину відмови від співпраці вони не зобов'язані.

Тож конкретної відповіді обурений чоловік так і не отримав. Проте пояснення того, чому він зіткнувся з проблемами, виходить із самої скарги. Річ у тім, що кілька тижнів тому клієнта попросили підтвердити джерела доходу, на що він відповів, що "це заощадження від криптовалюти", не надавши жодних документів.

Таким чином, банк не зміг перевірити, яким чином його клієнт заробляє кошти, чи він платить податки зі свого доходу, адже офіційно він не працевлаштований. При цьому клієнт регулярно отримував перекази (нібито знімав криптовалютні заощадження) і переказував їх на інші рахунки. А пояснити банку таку діяльність він не зміг.

Українцям слід пам'ятати, що, відповідно до законодавства, банки не просто можуть, а й повинні проводити перевірку всіх клієнтів і з'ясовувати походження коштів.

Під час відкриття рахунку клієнти заповнюють анкети, де заповнюють такі дані:

  • приблизні суми переказів на картку;
  • джерело походження коштів;
  • як витрачатимуться гроші;
  • якими сумами щомісяця оперуватимете.

Якщо у подальшому вказана інформація не відповідатиме дійсності, тоді банк може перевірити клієнта і попросити довести легальність доходу.

Громадяни не мають права отримувати на свій рахунок платежі, доходи від торгівлі криптовалютою, незадекларовані заробітки. У таких випадках банк законно блокує рахунки та розриває ділові відносини з клієнтами-порушниками.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW