Львівський художник-воїн продає картини, аби придбати FPV-дрони, - ВІДЕОАкварелі були створені львівським художником Євгеном Равським на основі документаційних світлин з війни, яка триває вже майже 10 років.

Євген пішов на війну як доброволець у перший день повномасштабного вторгнення. "Акварелі Євгена Равського - це унікальна зустріч художника і воїна, свідками якої можете стати і ви", - йдеться на сторінці автора.

Ціль аукціону — 400 000 грн, які дозволять придбати 20 FPV-дронів для 103 окремої бригади Сил територіальної оборони, в якій служить Євген Равський

Довідка. Євген Равський народився в 1966 році у Львові. У 1984 році закінчив Республіканську художню школу ім. Т. Г. Шевченка в Києві, а з 1990 року починає активну виставкову діяльність. Крім живопису і графіки, також дизайнував обкладинки музичних альбомів («Піккардійська Терція» та «Плач Єремії»). У 1995 році – артдиректор культового львівського клубу-кафе "Лялька". Активний учасник виставок галереї "Дзиґа". З 2000 року співпрацює з галереєю "Я галерея". Як великий шанувальник європейського Ренесансу та бароко, Равський велику увагу приділяє живописній світлотіні та створює реалістичні образи персонажів безпосередньо зі своїх знайомих та друзів. Роботи художника зберігаються у Львівській галереї мистецтв, Музеї сучасного образотворчого мистецтва, у приватних колекціях України, США, Норвегії, Німеччини, Польщі, росії, Естонії та Нідерландів. Живе та працює у Львові.

Читайте також: Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на ранок 6 листопада.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW