Гороскоп на тиждень 6-12 листопада: Козерогам – час подбати про здоров’я, Рибам – щастя в коханніПопереджений – значить озброєний! Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 6-12 листопада:

Гороскоп на тиждень з 6-12 листопада: ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

Прагнення до творчої реалiзацiї допоможе Вам вирiшити багато проблем i завдань. Сприятливий перiод для бiзнесу, початку нових проектiв. Спорт, фiзична праця, будь-яка дiяльнiсть, що вимагає застосування сили, рiшучостi, заповзятливостi принесе вам задоволення. Ви зможете подолати деякi перешкоди. Вдалими виявляться дiловi вiзити, звернення до властей, в офiцiйнi структури, ви також вiдчуєте пiдтримку спiвробiтникiв. Використовуйте цей перiод також для планування, нарад, вiдповiдальних виступiв. Хорошу дiю в цей перiод матимуть заняття спортом i активним вiдпочинком.

Сприятливi днi: 6; несприятливi: 12.

Гороскоп на тиждень з 6-12 листопада: ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)

Хороший, вдалий перiод для вирiшення важливих дiлових питань. Ви вiдчуваєте пiдвищення життєвих сил i енергiї, у вас з`являються новi iдеї для творчого самовираження, ви лiдируєте серед своїх друзiв, товаришiв по службi. Можливо, колектив або начальство покладе на вас деякi обов`язки, завдяки вдалому виконанню яких ви зможете просунутися кар`єрними сходами, одержати премiю, нагороду або хоч би просто похвалу i вдячнiсть. Можливi невеликi вiдрядження для вирiшення службових справ. Перiод особливо сприятливий для початку лiкування.

Сприятливi днi: 9, 10; несприятливi: 8.

Гороскоп на тиждень з 6-12 листопада: БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)

Сприятливий перiод стабiлiзацiї вашого становища i побудови фундаменту подальшого процвiтання, прогресу в досягненнi довгострокової мети. Можете розраховувати на розумiння впливових осiб, керiвництва, на допомогу вiд офiцiйних органiзацiй i держструктур. Можливе залучення та iнтерес до полiтики, великого бiзнесу, адмiнiстрування. Просування ваших дiлових iнтересiв, зокрема за кордоном коштуватиме вам чималих зусиль. Але i успiх не буде швидкоплинним. Добре, якщо ви зумiєте знайти компромiс мiж оптимiзмом i обережнiстю в справах. Не нехтуйте дружбою з лiтнiми людьми.

Сприятливi днi: 9, 12; несприятливi: 11.

Гороскоп на тиждень з 6-12 листопада: РАК (22 червня – 22 липня)

Перiод характеризується безлiччю контактiв, розмов. Не виключено, що основна їхня кiлькiсть стосуватиметься бiльше домашнiх, сiмейних справ. Ймовiрно, обговорення деяких дiлових i професiйних питань краще перенести в домашню обстановку. Справи i турботи жiнок зачiпають вашi особистi проблеми. Ви можете розраховувати на цiнну пораду вiд жiнки. Невеликi поїздки, покупки принесуть задоволення. У вас з`являться цiннi iдеї щодо перетворення виробничого процесу. Дозвiльнi розмови знижують продуктивнiсть працi, вiдволiкають.

Сприятливi днi: 7, 9; несприятливi: 11.

Гороскоп на тиждень з 6-12 листопада: ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Можливiсть якiсної змiни стилю вiдносин з молодшими родичами, особливо братами або сестрами, а також сусiдами i приятелями. Не виключено, що подiї в життi одного з них призведуть до змiн i у вашому життi. При умiлому застосуваннi свого впливу на членiв сiм`ї, ви можете багато чого досягти за допомогою слова, переконання. Може виникнути необхiднiсть рiшення питань спадку, страхування, алiментiв, податкiв або боргiв. Хороший час для переїзду, змiни мiсця проживання, а також для рiзних поїздок.

Сприятливi днi: 10; несприятливi: 12.

Гороскоп на тиждень з 6-12 листопада: ДІВА (23 серпня – 23 вересня)

Ви активнi у спiлкуваннi, в затвердженнi власної думки i виразi своїх iнтересiв, тому це може зробити неоднозначний вплив на вашi сiмейнi i любовнi стосунки. Обернiть свою активнiсть i заповзятливiсть в мирне русло, уникайте конфлiктiв i претензiй до партнера. Займiться спортом або активним вiдпочинком з членами сiм`ї або коханою людиною, грайте з дiтьми, розвивайте їх. Обернiть свою збiльшену самовпевненiсть на змiцнення зв`язкiв в суспiльствi. Ви одержите справжнє задоволення i позитивнi результати вiд занять хобi. Ваша сексуальна активнiсть помiтно зростає, але Ви повиннi уникати проявiв агресивностi.

Сприятливi днi: 6, 8; несприятливi: 10.

Гороскоп на тиждень з 6-12 листопада: ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

Ви бiльш дисциплiнованi в професiйних i фiнансових питаннях, пiдвищена продуктивнiсть працi. Хороший перiод для посиленої iнтелектуальної дiяльностi будь-якого роду i для пiдписання важливих документiв, договорiв. Ви здатнi ухвалити правильне рiшення. Виникаючi контакти матимуть важливе значення. Можливо, на Вас будуть покладенi серйознi обов`язки, вiдповiдальнiсть, що здаються обтяжливими. Добре протiкає спiлкування з лiтнiми i впливовими людьми, начальством, а також офiцiйними органiзацiями. Ви можете бути сильно стомленi, страждати через вiдсутнiсть або затримку в отриманнi необхiдної iнформацiї.

Сприятливi днi: 9; несприятливi: 6.

Гороскоп на тиждень з 6-12 листопада: СКОРПІОН (24 жовтня – 21 листопада)

Ваша популярнiсть росте, в цей перiод Ви можете здобути заслужену похвалу i пiдтримку вiд начальства, одержати допомогу вiд офiцiйних органiзацiй, зокрема грошову. Перiод якнайкраще сприятливий для дiлової активностi, особливо у сферi шоу-бiзнесу, розваг, меценатства. Не стiльки ваша фiрма, скiльки особисто ви зможете укласти вдалу угоду, провернути хорошу фiнансову операцiю або навiть спекуляцiю, зробити вдалу покупку або вигiдно розмiстити свiй капiтал. З начальством складаються вiдносини спiвпрацi. Посилення вiдчуття власної гiдностi, бажання стати лiдером, керiвником Ви зможете застосувати на користь собi та оточуючим.

Сприятливi днi: 10; несприятливi: 8.

Гороскоп на тиждень з 6-12 листопада: СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Вiрогiдна залученiсть в дiяльнiсть неформальних груп i об`єднань, в громадську i нову пiдприємницьку дiяльнiсть, що приносить вигоду. Великий науковий, дослiдницький, духовний i творчий потенцiал. Цi позитивнi тенденцiї слiд використовувати максимально. Iнтерес до незвичайних областей знань, хорошi можливостi для вдалих поїздок i вiдряджень, приємної i захоплюючої подорожi. Можливий прибуток вiд корпоративного бiзнесу. Ймовiрне несподiване просування в кар`єрi, пiдвищення оплати, успiх в роботi.

Сприятливi днi: 11, 12; несприятливi: 9.

Гороскоп на тиждень з 6-12 листопада: КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

Пiдвищується здатнiсть проникнути в думки i мрiї, усвiдомити iнтереси близьких i коханих, тому можливе конструктивне спiлкування. Пiдвищується чутливiсть, сприйнятливiсть до слiв, що не виключає можливiсть образ. Хороший перiод для спiльної участi в культурних i релiгiйних заходах, спiлкування з прекрасним. Прекрасний перiод для змiцнення здоров`я, медитативних практик, водних процедур, морських або рiчкових прогулянок. Перiод сприятливий для обстеження, постановки дiагнозу i призначення лiкування.

Сприятливi днi: 10; несприятливi: 7.

Гороскоп на тиждень з 6-12 листопада: ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

В цей час посилюється швидкiсть реакцiї i легкiсть мислення. Це украй сприятливо для представникiв науки i стимулює iнтерес до фантастики. Це прекрасний перiод для iнтелектуальних занять, якому супроводить стан ясностi думки i прозоростi розуму. В цей час польоту думки пiдвищується винахiдливiсть i можуть виявитися несподiванi рiшення проблем. Можливi науковi осяяння i виникнення стiйкого iнтересу до тiєї областi, в якiй рух думки приведе до справжнього вiдкриття. Хороший перiод для проведення комплексного обстеження за допомогою передових методiв дiагностики. Спiлкування з друзями додасть вам гарного настрою.

Сприятливi днi: 12; несприятливi: 6.

Гороскоп на тиждень з 6-12 листопада: РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Вища гармонiя, щастя в коханнi або таємнича любов, внутрiшнє вiдчуття краси, тонке сприйняття мистецтва. Це кращий час для розвитку образного мислення i здiбностей до живопису, а також встановлення тiсних особистих стосункiв, що будуються на iдеальному коханнi. Це продуктивний перiод для творчої натури i людей, що працюють у областi мистецтва. У цей перiод навiть найпасивнiша людина живе повноцiнно, з вiдчуттям миру i щастя в душi. Любов, фiзична насолода, матерiальнi блага, заступництво. Хороший перiод для придбань. У справах i фiнансах потрiбна обережнiсть. Душевне розслаблення i життєрадiснiсть виганяють психосоматичнi порушення.

Сприятливi днi: 9, 12; несприятливi: 6.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW