Не гірше за Віагру: виявили доступний спосіб покращити ерекціюЛікування еректильної дисфункції потребує комплексного підходу. Воно не може обмежуватись лише таблетками Віагри. Ба більше, вчені знайшли безпечнішу та здоровішу альтернативу.

Дані, які науковці нещодавно опублікували у медичному журналі The Journal of Sexual Medicine, вказує, що для того, аби подолати еректильну дисфункцію, чоловіку потрібно докласти трохи зусиль. Передусім у зміні способу життя.

Спосіб доступний для усіх

Учені виявили, що регулярні аеробні вправи покращили еректильну функцію у чоловіків, незалежно від тяжкості симптомів.

Команда проаналізувала 11 попередніх досліджень за участю сотень чоловіків, переважно середнього віку із зайвою вагою або ожирінням та виявили цей взаємозв'язок.

"У чоловіків із важкою еректильною дисфункцією покращилися ситуація на 4,9 бала", – ідеться у повідомленні.

Фізична активність допомагає не гірше Віагри

Це при тому, що у чоловіків з еректильною дисфункцією, які приймають віагру, зазвичай фіксують збільшення на 4 – 8 балів. Тобто, фізична активність є такою ж ефективною, як і маленькі сині пігулки.

Як спорт допоможе покращити ваш секс

    • Річ у тім, що користь спорту для поліпшення сексуального життя значно більша. Регулярні фізичні навантаження допомагають покращити загальну фізичну форму та витривалість.
  • Також фізична активність сприяє покращенню кровообігу, включаючи кровопостачання органів малого тазу.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: health.24tv.uaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW