Українські війська знищили десятки одиниць російської бронетехніки біля Вугледара, — ISW



ЗСУ завдали ударів по колоні РФ біля Вугледара Донецької області – знищили десятки одиниць російської бронетехніки. 

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

«Українські війська відбили механізовані російські штурми поблизу Вугледара 2 листопада», – інформують американські фахівці з посиланням на речника Таврійського угруповання українських військ полковника Олександра Штупуна.

Геолокаційні кадри показують, що ЗСУ завдали удару по колоні бронетехніки під час наступу військ РФ на східних околицях Микільського (4 км на південний схід від Вугледара).

3 листопада речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун підтвердив, що ЗСУ зупинили та розбили механізовану колону РФ під Вугледаром.

Президент України Володимир Зеленський також повідомляв про спробу російських військ наступати на Вугледарському напрямку. Він наголосив, що ЗСУ зупинили ворога. Президент повідомив про десятки одиниць знищеної техніки, багатьох вбитих і поранених окупантів.

Раніше 62 писав, що ЗСУ просунулись до одного кілометра у районі Вугледара. Повідомлялося, що в районі міста Вугледар українські підрозділи та війська просунулись у бік противника до одного кілометра у межах заходів із покращення тактичного положення під час оборонної операції.

Юлія Кобрин



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW