Українцям надали безплатний преміум доступ до мовних курсів на Promova. Як скористатися?Для українців преміум доступ до всіх мовних курсів на платформі Promova зробили безплатним на три роки. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Платформа для вивчення мов Promova — один із перших продуктів, що став частиною національної програми популяризації англійської мови Future Perfect. Мета Promova — допомогти вивчати іноземні мови за допомогою застосунку та вебверсії продукту. Для українців відкрито безоплатний Premium-доступ до вивчення англійської мови: кожен і кожна можуть вивчати мову за допомогою курсів для самостійного опрацювання та досягати персональних цілей.

Серед переваг Promova: уроки для всіх рівнів, доступ до курсів із бізнес-англійської та англійської для подорожей, уроки англійської по серіалах, практика з носіями мови.

«До речі, Promova має українське коріння, а застосунок завантажили вже понад 12 мільйонів користувачів по всьому світу. На платформі є уроки для кожного, тож ви точно знайдете щось для себе», – йдеться в повідомленні.

Застосунок Promova вже завантажили понад 12 мільйонів користувачів у всьому світі. У межах Future Perfect платформа надає українцям безоплатний Premium-доступ на три роки до курсів не лише англійської, а й інших мов. Скористатися можливістю можна, зареєструвавшись на сторінці Free for Ukraine на сайті Promova та підтвердивши громадянство через Дія.Підпис — https://promova.com/free-for-ukraine .

«Для Genesis важливо підтримувати ініціативи, що якісно впливатимуть на освіту та розвиток суспільства. Як компанія, що створює глобальні бізнеси з України, ми прагнемо, щоб кожен громадянин мав більше знань та можливостей. На старті моєї кар’єри знання англійської допомогло мені влаштуватися в одну з чотирьох найбільших аудиторських компаній світу. Це заклало підґрунтя якісного професійного розвитку на багато років вперед», — розповів Артем Копанєв, головний операційний директор Genesis.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW