На дрони й не тільки: Чернігівська міська рада виділила 5 мільйонів для військовихУ Чернігові за кошти міського бюджету придбають техніку для військових та медобладнання для системи реабілітації. Відповідне рішення затверджено на сесії міської ради 1 листопада.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Зазначається, що до муніципалітету звернулися військові з проханням допомогти і профінансувати, в тому числі, закупівлю безпілотників.

— Надаємо 5 млн грн, за зверненням військових частин, на ТРО. Те, що я можу повідомити, значна частина цих коштів буде спрямована саме на безпілотники, — повідомив під час засідання в.о. міського голови Олександр Ломако.

Також внесені зміни до бюджету, якими передбачена фінансова можливість придбання медобладання для міських лікарень. Зокрема, мова про підсилення системи реабілітації.

— Відповідно до звернення управління охорони здоров'я ЧМР, пропонується спрямувати на міську лікарню №2 кошти — 14 млн грн для придбання обладнання для оснащення офтальмологічного відділення, що потрібно для укладання договорів із НСЗУ на наступний рік. А також, 29 млн 400 тис. грн для облаштування реабілітаційного відділення, — повідомила під час розгляду питання начальниці фінуправління ЧМР Олена Лисенко.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW