З бюджету Львова можна підтримувати добровольчі формування – рішення ЛМРСьогодні сесія Львівської міської ради затвердила програму сприяння реалізації окремих завдань територіальної оборони добровольчим формуванням Львівської міської територіальної громади.

Пор це повідомляє Львівська міськрада.

Як пояснила керуюча справами виконкому Львівської міської ради Наталія Алєксєєва, програма передбачає впровадження системи фінансової підтримки членів добровольчого формування, які залучені до виконання завдань 125-ї бригади територіальної оборони.

Усі деталі процедури таких виплат буде визначено в окремому порядку, який затвердять згодом на засіданні виконавчого комітету.

Зазначимо, у Львові діє загальноміська програма підтримки Збройних сил України, відповідно до якої на запити військових місто закуповує техніку таобладнання на передову, або передає на це субвенції військовим частинам. На цю програму з міського бюджету цьогоріч передбачили 1 мільярд гривень. А загалом на всі програми підтримки військових цього року місто Львів надає2,1 мільярди гривень.

Читайте також: Як швидко у Львові відремонтують пошкоджене обстрілами житло – звіт ЛМР.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW