Страйк перевізників на кордоні з Польшею: як це вплине на легковий та пасажирський транспортПольські перевізники планують провести масштабний страйк на кордоні з Україною. Ситуація стосується не лише вантажного, але й пасажирського та легкового транспорту. Як зазначили в ТСН.ua, українські посадовці вже звернулися до польських колег і закликали протестувальників не блокувати кордон.

Як старйк може вплинути на перетин кордону

Сергій Деркач, заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України, наголосив, що тривають консультації з Міністерством інфраструктури Польщі та Європейською Комісією з метою вирішення конфлікту.

Однак, основне питання, яке турбує подорожуючих, - це чи буде обмежений проїзд для легкового та пасажирського транспорту. Володимир Балін, віце-президент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, висловив надію, що їхній рух не буде обмежений. За його словами, попередні страйки не супроводжувалися обмеженнями для цих категорій транспорту, і він сподівається, що цього разу ситуація залишиться такою ж.

Ігор Оверко, співзасновник Міжнародної транспортної асоціації України, також вказав на те, що страйки перевізників вже були раніше, і хоч вони не обмежували рух легкового та пасажирського транспорту, наразі такий ризик залишається високим, а тому пасажири мають залишитися в курсі подій та слідкувати за оновленнями щодо ситуації на кордоні.

У будь-якому разі, подорожуючим рекомендують планувати свої маршрути з урахуванням можливих обмежень на кордоні між Україною та Польщею.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW