Валерій Залужний застерігає: нова російська ракета С-400 може долетіти до ДніпраТриває шістсот сімнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави. Наразі у рф розробили ракету до зенітно-ракетного комплексу С-400, яка долітає до Дніпра.

Про це розповів Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний в інтерв’ю журналу “The Economist”, передає редакція 056.

За словами генерала, росія розробила ракету до найновішої системи ППО — зенітно-ракетного комплексу С-400. Цей вид ракети може долітати до Дніпра.

“Експериментальна версія ракетної системи С-400 може досягати меж міста Дніпро”, – попереджає він.

Все це – наслідок затягування передачі ракет великої дальності, танків та літаків F-16, зазначає Залужний. Ці системи потрібні були Україні “ще вчора”. За цей час окупанти мобілізувалися, налагодили оборону та вдосконалюють свою протиповітряну оборону. Це призводить до того, що західна зброя є менш ефективною, ніж вона може бути.

На думку Залужного, з огляду на безліч суб’єктивних та об’єктивних причин війна поступово переходить до позиційної форми. Такий спосіб введення війни дозволить рф відновити  свою військову міць, що не піде на користь українській армії та державі.

Аби вийти з цієї ситуації, необхідно:

  • завоювати перевагу в повітрі;
  • подолати глибокоешелоновану систему мінних загороджень;
  • підвищити ефективність контрбатарейної боротьби;
  • підвищити ефективність радіоелектронної боротьби;
  • створити та підготувати необхідні резерви.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW