Скандал Емеральд з ексчоловіком: колишній нардеп Ляшко вперше прокоментував заяви про свого охоронцяЕкснардеп Олег Ляшко вперше відреагував на заяви української захисниці Євгенії Емеральд про домашнє насильство її ексчоловіка Євгена Стипанюка, який є охоронцем політика.

Про це свідчить допис Ляшка на його Instagram-сторінці.

Екснардеп зробив заяву про "брехливі і замовні звинувачення", очевидно, маючи на увазі заклик Емеральд відреагувати на її заяви про насильство з боку Стипанюка.

"На фронті я добре зрозумів одне: життя занадто коротке. Тому не витрачаю свій час, щоб коментувати або спростовувати безглузді, брехливі і замовні звинувачення. Час розставить все по своїх місцях і кожному дасть оцінку", – написав Ляшко.

Він додав, що немає нічого важливішого за перемогу України, а "все інше – дрібниці, які не варті уваги".

Скандал Емеральд з ексчоловіком: колишній нардеп Ляшко вперше прокоментував заяви про свого охоронця (ФОТО), фото-1

На допис Ляшка відреагувала Емеральд.

Вона написала в Мережі, що особисто просила політика відреагувати на поведінку його охоронця, проте відповіді так і не отримала.

"Олег Ляшко, як завжди, у своєму репертуарі "чесного турбопатріота" і "захисника". Правда, коли я зверталася до нього, щоб він вплинув на свого охоронця Євгена Стипанюка, який погрожував мені, то відповіді не отримала..." – йдеться в повідомленні Євгенії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW