Близько 30 закладів Житомирщини запрошують на роботу медичних сестерЛікарні, медичні центри, клініки, інтернати, ліцеї, військові частини, будинок дитини, дошкільні навчальні заклади Житомирщини кличуть на роботу сестер (брат) медичних із заробітною платою – до 13 500 грн.

Про це інформує Житомирська обласна служба зайнятості. До роботи запрошуються фахівці, які мають середню медичну освіту, працюють в області сестринської справи під керівництвом лікаря або фельдшера.

До основних обов’язків входить – обслуговування хворих, проведення підшкірних, внутрішньом'язових та внутрішньовенних ін'єкцій;

  • здійснення контролю харчування;
  • аналіз стану здоров'я дітей за результатами обов'язкових медичних оглядів;
  • розроблення та виконання заходів щодо оздоровлення, зниження захворюваності дітей тощо.

Основні вимоги – дотримання правил виконання фізіотерапевтичних процедур, уміння поводження з медичними приладами, ведення медичної документації, надання першої медичної допомоги.

Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на сайті служби зайнятості: https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua, а також у чат-боті Державної служби зайнятості у Viber «Вакансії ДСЗ»: https://is.gd/ZHNLSp.

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Актуальні вакансії з усієї України на телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz.

Житомирська обласна служба зайнятості

Близько 30 закладів Житомирщини запрошують на роботу медичних сестер, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW