Сьогодні Житомирщину відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартін ЄҐЕРЕМСьогодні Житомирщину відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартін ЄҐЕРЕМ.

Обговорили з паном послом питання подальшої співпраці між нашою областю та Німеччиною.

Сучасність вносить у нашу взаємодію додаткові напрямки. Тому сьогодні окрім економічної співпраці та підтримки інвесторів, ми обговорювали також питання посилення протиповітряної оборони, захист від можливих російських терористичних атак по об'єктах критичної інфраструктури області.

Мартін ЄҐЕРЕМ запевнив у подальшій всебічній підтримці Німеччини та наголосив, що Україна неодмінно стане важливим членом Європейського союзу і наш голос буде мати велике значення у прийнятті рішень у Брюселі.

Також обговорили питання співпраці в економічній царині. Житомирщина не перший рік ефективно співпрацює з німецькими інвесторами, державними установами, фондами та банками, зокрема з товариством міжнародного співробітництва GIZ, німецьким державним банком KfW.

За підсумками цього року товарооборот області з Німеччиною склав 109,6 млн дол, а експортних операцій здійснено на понад 34 млн дол. США. Підприємства, де інвесторами виступає бізнес з Німеччини, під час війни не лише не припинили свою роботу на Житомирщині, а й вкладають додаткові кошти у розвиток виробництва.

Загалом за участі німецьких інвесторів на території області утворено 24 підприємства. Найбільші з них – це, насінневий завод Monsanto Bayer, який зараз реалізує у нас нову чергу свого інвестиційного проєкту. «Виробничо-комерційна фірма «Леся» у Звягелі, ПАТ «Ліктрави», які також мають намір найближчим часом реалізувати в області кілька нових проєктів. Фірма «Сінеджі сістемс», яка займається виготовленням програмного забезпечення та звісно завод “Кромберг енд Шуберт”, який виготовляє комплектуючі для легендарних автомобільних брендів Volkswagen, Seat, Škoda.

Впевнений, що співпраця українського та німецького бізнесу на Житомирщині буде продовжуватися та розвиватися.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW