В Одесі повідомили про підозру підряднику та інженеру технагляду, які наживалися на ремонті укриттяЗа процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору підрядної організації за фактом заволодіння бюджетними коштами та інженеру технічного нагляду за фактом службової недбалості.

Про це повідомили у прокуратурі.

За даними слідства, підрядник заволодів бюджетними коштами під час капітального ремонту захисної споруди цивільного захисту «Одеського обласного комунального підприємства «Видавництво Чорномор’я».

Керівник підприємства-підрядника завищив обсяг фактично виконаних робіт та їх вартість, а інженер технагляду не здійснив належний контроль за обсягом та вартістю використаних будівельних матеріалів, чим надав можливість підряднику на 10% збільшити суму начебто витрачених коштів на ремонт бомбосховища.

Внаслідок таких протиправних дій безпідставно перераховано за одним актом виконаних робіт 160 тисяч грн бюджетних коштів.

Наразі триває перевірка низки інших актів, за результатами яких буде вирішено питання про наявність у кримінальному провадженні додаткових збитків.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW