Хто має боротися з корупцією в державі: українці назвали свої варіантиКорупція залишається серйозною загрозою для України, і її подолання є однією з найважливіших завдань для держави. За результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, більшість українців вважають, що боротьбу з корупцією повинні вести нові антикорупційні органи, які були створені після 2014 року. Однак, також велика кількість респондентів вказує на важливу роль президента та "старих" правоохоронних органів, таких як поліція, Служба безпеки та прокуратура.

Хто має боротися з корупційними схемами

За даними опитування, проведеного в період з 30 вересня по 13 жовтня, 54% респондентів вважають, що насамперед боротьбу з корупцією мають вести нові антикорупційні органи, створені після 2014 року. При цьому 43% респондентів вказують на важливу роль президента та Офісу президента, ще 43% назвали важливими в цьому питанні  "старі" правоохоронні органи.

Проте важливо відзначити, що довіра до антикорупційних органів не є безумовною. За даними опитування КМІС, лише 31% респондентів вірять Національному антикорупційному бюро, у той час як 44% відчувають недовіру до цього органу. 33% вважають, що антикорупційні органи здатні боротися з корупцією, тоді як 56% вважають, що вони нездатні до цього завдання.

КМІС провів всеукраїнське опитування громадської думки, використовуючи метод телефонних інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Опитано 2007 респондентів віком 18 років і старше, що проживають у всіх регіонах України, за винятком Криму та інших окупованих територій.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW