Погодні аномалії листопада 2023: стало відомо, коли в Україні відчутно знизиться температураОстанній місяць осені в Україні найчастіше буває похмурим, туманним, з великою кількістю опадів і значним зниженням температури. Але, як прогнозують синоптики, цьогорічні погодні аномалії спостерігатимуться і надалі. У цілому прогноз на листопад доволі оптимістичний.

Хоча вже з перших днів місяця температура почне поступово знижуватись, поки що триматиметься відносне тепло. У першій декаді листопада навіть можливі рекорди максимальної температури повітря. Традиційно найвищі показники термометрів очікуються на півдні, а також на Закарпатті та в Криму.

Як зазначає синоптик Наталка Діденко, в Україну завітав атмосферний фронт із заходу, тому в перші дні місяця очікується багато опадів. У західних та північних регіонах в цей період може випасти місячна норма. Найменше опадів буде в південно-східній частині країни.

Зниження температури повітря на кілька градусів у перший день листопада спостерігається на заході та у північній частині нашої країни, де вдень стовпчики піднялись до +11…+14 градусів.

На сході, півдні та в більшості центральних областей поки що температура повітря досягає +15…+20 градусів, на крайньому півдні - до +22 градусів.

Коли очікується серйозне похолодання

За словами Наталки Діденко, відносно теплі температури повітря ще триматимуться близько двох тижнів. Погода буде по-осінньому свіжою, але в цей період ще не очікується серйозного похолодання.

Суттєве похолодання, ймовірне, відбудеться з 12 листопада.

"Більш відчутним зниження температури, за попередніми прогнозами, очікується з 12 листопада, проте навіть без нічних "мінусів". Тому можна багато що встигнути зробити до зими", – додала синоптик.

Як зазначають інші джерела, в другій половині місяця можливі короткочасні похолодання зі зниженням температури вночі в межах -2…-7 градусів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW