"Тричі "Слава": у день народження Дмитра Коцюбайла його побратими та кохана згадали про командираСьогодні, 1 листопада, легендарному командиру Михайлу Коцюбайлу мало  б виповнитися 28 років. Кохана Дмитра та його побратими опублікували у соцмережі відео, у я осу згадали "Да Вінчі".

@_davinci_27

♬ оригінальний звук - ????????❤️????

Окрім того, кохана Дмитра, військовослужбовиця ЗСУ, бойовий медик Аліна Михайлова закликала українських захисників присвятити всі потужні і влучні удари по росіянах 1 листопада Дмитру – у його день народження.

Про це вона написала у Facebook.

“Да Вінчі” завжди казав “за свою свободу треба боротися!” і кожне його діяння було покладене на боротьбу за нашу свободу. Він виборював свободу цілої нації. І продовжує це робити, навіть у вирії. Серед моїх підписників та друзів точно є артилеристи, авіація, танкісти, РВП, ПТРК – ті хто “відчутно” наносять вогневе ураження по ворогу.

Я хочу щоб весь фронт 1 листопада знищував ворога за Да Вінчі, для Да Вінчі і в памʼять про нього. Я знаю, що ви це робите кожного дня. Проте нехай ворог знає, що саме 1 листопада їх буде бити Воїн, який живе вічно, в кожному з нас, в кожному хто продовжує справу життя Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла – виборює українську самостійну соборну державу”, – написала наречена “Да Вінчі”.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW