У Покровській громаді офіційно розпочався опалювальний сезон для всіх категорій споживачівВід самого ранку розпочався запуск усіх котелень КП «Покровськтепломережа», які подаватимуть теплоносій в житлові будинки громади. 

«Хочу нагадати, що Покровська громада розпочала опалювальний сезон 16 жовтня, коли були запущені в роботу котельні соціальної інфраструктури громади. Сьогодні відбувся запуск котелень, які виконують подають теплоносій для всіх мешканців нашої громади, там де є централізоване теплопостачання. Станом на зараз, усі об'єкти теплопостачання працюють в технологічному робочому режимі», - зазначив Олексій Стебель. 

У Покровській громаді офіційно розпочався опалювальний сезон для всіх категорій споживачів, фото-1

Крім того, додав, що шлях тепла до батарей займе певний час та й через досить теплу погоду одразу вони не будуть надто гарячими. 

«Наприклад, у котельній №14 в системі 1500 тонн води. Для того, щоб її нагріти, потрібен деякий час, і згодом тепло дійде до свого споживача. Поки на вулиці тепло, будемо регулювати температуру. Сподіваємось, що нічого не завадить нам якісно пройти опалювальний сезон», - зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель. 

Через напружену безпекову ситуацію в країні, зокрема, на Донеччині, тепловики продовжують готуватися до різних надзвичайних ситуацій. Завдання одне - аби система теплопостачання працювала у будь-якому випадку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW