Рушниці, гвинтівки, корпус бойової гранати РГД-5: у Миколаєві затримали чергового містянина, який незаконно зберігав зброю, - ФОТОУ Миколаєві правоохронці затримали 37-річного чоловіка, який зберігав вдома ріну зброю.

У поліції пишуть, що в результаті обшуку вдома в затриманого виявили та вилучили дві гладкоствольні рушниці, гвинтівку, два пневматичні пістолети, стартовий револьвер, корпус бойової гранати РГД-5, два 30-мм ракетно-освітлювальні патрони, два піротехнічні вироби типу ПІРО5, ручну димову гранату типу РДГ 2Б, пневмогарпун зі стрілою-тризубом та запчастину до рушниці.

Рушниці, гвинтівки, корпус бойової гранати РГД-5: у Миколаєві затримали чергового містянина, який незаконно зберігав зброю, - ФОТО, фото-1

Ручну димову гранату типу РГД 2Б, яка відноситься до 1 категорії надзвичайно небезпечних, вибухотехніки знищили.

Іншу вилучену зброю та боєприпаси слідчі направили на проведення експертизи.

Зловмисника слідчі поліції затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Рушниці, гвинтівки, корпус бойової гранати РГД-5: у Миколаєві затримали чергового містянина, який незаконно зберігав зброю, - ФОТО, фото-2

Зі слів затриманого, зброю та інше бойове спорядження він збирав упродовж декількох років нібито для особистої колекції.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» поліцейські оголосили чоловікові про підозру.

За скоєне підозрюваному загрожує до семи років ув’язнення.

Нагадаємо, що вчора у Миколаєві також затримали чоловіка зі схроном зброї в гаражі. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW