Донеччанці знайшли роботу в громаді на ЖитомирщиніЧерез активні бойові дії Ольга Гошкадьор покинула рідну Донеччину та оселилась на території Чоповицької громади.

Спочатку самостійно намагалась влаштуватись на роботу, але зрештою звернулась по допомогу до Малинського управління Коростенської філії Житомирського ОЦЗ. Про це інформує Житомирська обласна служба зайнятості.

Для працевлаштування жінки фахівцям служби зайнятості теж знадобився тривалий час. Як пояснила кар’єрна радниця Альона Берченко, складність з пошуками підходящого місця праці обумовлена невеликою кількістю роботодавців у громаді і практично відсутністю плинності кадрів у них. А їздити на роботу у сусідні або ж у Малин – це і додаткові витрати, і не підходило переселенці.

Окрім того, задля ефективної інтеграції переміщеної особи в життя громади, служба зайнятості прагнула забезпечити жінку стабільною роботою у перевіреного роботодавця.

Так і сталося. Про вакансію повідомило одне з кращих підприємств Житомирщини, що є одним з лідерів серед вітчизняних виробників полімерної упаковки для косметичної, фармацевтичної та харчової промисловості, - ТОВ «ЕЛЬФАПАК». А свою діяльність підприємство здійснює саме у Чоповичах. Це був ідеальний варіант для працевлаштування Ольги і фахівчиня скерувала її на зустріч до роботодавця.

Вільно почуватись під час співбесіди жінці допомогли поради, які почула на тренінгу для безробітних. На початку жовтня її зарахували в штат великого колективу оператором видувного напівавтомата. Роботою вона задоволена і дуже вдячна службі зайнятості за підтримку.

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості на Житомирщині – телефонуйте на «гарячі» лінії служби зайнятості: 063-214-41-75 і 097-417-84-96 (режим роботи - з 08:30 до 17:15) або пишіть у телеграм-чат обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr.

Житомирська обласна служба зайнятості

Донеччанці знайшли роботу в громаді на Житомирщині, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW