Надгробок путіна, павутина та гарбузи - як відзначають Хелловін у ЧернівцяхУ Чернівцях по місту почали зʼявлятись павутинки з вати, гарбузи, надгробки, мумії, черепи та інші декорації. Це все через те, що сьогодні світ та й частина українців з 31 жовтня по 1 листопада відзначають Хелловін.

Сьогодні люди розфарбовують обличчя та одягаються у різних персонажів, привидів, жахастиків та інших - це така традиція на свято Хелловіну. Також діти просять різні смаколики вигукуючи “гаманець або життя” або ж “цукерки або смерть”. 

Зручний формат новини у нашому Telegram

Спочатку все почалось зі свята, яке відзначають 1 листопада - День всіх святих. Але напередодні цього відзначають день, який присвячений померлим родичам - All Hallows Evening, або ж українською звучить як вечір всіх святих. Цю назву потім скоротили до сучасного Halloween - Хелловін. 

Цікаво, що це походить від кельтського свята жнив та днів мертвих. Воно називалось Самайн. І ще з тих часів традиційними кольорами Хелловіну був чорний, який символізує ніч та смерть, та помаранчевий - осінній урожай. Кельти вірили, що у цей період душі йдуть у потойбіччя. І щоб вони могли знайти дорогу, їм запалювали великі багаття. Зараз цього вже не роблять, але використовують свічки для антуражу. Традицію одягати страхітливі костюми теж легко пояснити, адже колись люди вірили, що таким чином вони відлякають злих духів, які шукають шлях у “інший світ”.

Зараз це лише традиція, коли можна химерно одягнутись та весело провести час. Проте в Україні, а зокрема на Буковині, не всі підтримують святкування Хелловіну. Серед буковинців різного віку є думки, що це свято зла та нечисті. Дехто називає його сатанинським і закликає не відзначати його, щоб не зраджувати Бога. 

А як ви ставитесь до цього свята?   

Читайте також:

  • Сучасні виконавці з Буковини: хто вони та їх пісні
  • Які вакансії найпопулярніші на Буковині: скільки можна заробити


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW