Психічне здоров’я, або як житомирські фахівці міжнародний досвід переймаютьФахівці у сфері психічного здоров’я, які є учасниками міжнародного проєкту "Підвищення доступності системи охорони здоров'я та покращення якості медичної та соціальної допомоги у сфері психічного здоров'я", долучилися до міжнародної конференції "Охорона психічного здоров'я — системні виклики в перспективі сучасного польського та українського досвіду".

Локація конференції: Варшава.

Науковим та практичним досвідом діляться професори, доктори, психотерапевти.

«Я дякую керівництву Польщі, Міністерству закордонних справ, Міністерству охорони здоров'я Польщі, Карітас Варшавсько-Празької єпархії, організаторам та координаторам, професорам, докторам, психотерапевтам, які ділилися науковим та практичним досвідом, всьому польському народу за підтримку України та успішну реалізацію Проєкту», — доєднався до учасників зібрання секретар Житомирської міської ради Віктор Клімінський.

Учасників конференції привітали Перша леді Польщі пані Агата Дуда та представники Сейму Польщі.

Група фахівців із Житомира провели дискусійну панель, де обговорити актуальні питання, пов'язані із використанням набутого у Проєкті науково-практичного досвіду, поділитися власними напрацюваннями у сфері психічного здоров'я.

В основі обговорення — питання кризової інтервенції в різних вразливих групах, зокрема сім'ях із дітьми ВПО, серед жінок із вразливих груп в реаліях воєнного часу, психотерапія людей із ПТСР, психологічна підтримка залежних і співзалежних осіб.

У роботі конференції також взяла участь група психотерапевті, учасників Проєкту, з Миколаєва. Така співпраця дає можливість виробити спільні підходи у розв'язанні складних питань у сфері психічного здоров'я.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW