Вихідними комунальники ліквідовували наслідки негоди у різних куточках ПокровськаВнаслідок шквального вітру, який вирував цими вихідними, у місті впали дерева, пошкодило газовий трубопровід, білборди та фасади міських будівель.

До ліквідації наслідків негоди одразу ж приступили працівники КП «Багатогалузеве комунальне підприємство». Так, протягом трьох днів працівники двох бригад відпрацьовували заявки від містян, що надходили до контактного центру.

В одному зі звернень мешканці вулиці Північної просили сприяння в ліквідації поваленого вітром дерева, яке пошкодило газовий трубопровід. На місце прибули 3 працівника БКП, які за допомогою автовишки розпиляли та прибрали гілля від газопроводу.

Потім комунальники тим же складом працювали над демонтажем бляшаних листів, що частково відірвались від білборда на вул. Залізничній. За словами працівників БКП, конструкція була хиткою, могла відірватись будь-якого моменту і пошкодити не лише транспорт, а й травмувати містян, що знаходились поруч із цим місцем.

Не оминула негода й вулицю Центральну, де вітром було відірвано металопластикові конструкції житлових будинків.

«В цілому критичних ситуацій в місті немає. А щодо аварійних - ми вже все ліквідували. Були невеличкі ділянки, на яких наші комунальники посилено відпрацювали. Для якнайшвидшого усунення наслідків негоди комунальні підприємства задіяли спеціальні бригади та різну спецтехніку. Тож завдяки злагодженій роботі ми впорались з негодою», - підкреслив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW