У Запоріжжі відкрили дві нові поліцейські станції: яку функцію вони мають виконуватиНа території Шевченківського та Заводського районів Запоріжжя запрацювали два пункти поліції, які забезпечать надання місцевим жителям якісних поліцейських послуг.

Про це повідомили в пресслужбі обласної Нацполіції, передає 061

Передбачається, що у межах стратегії «Community Policing» станції наблизять дільничних офіцерів поліції до потреб громади та нададуть можливість оперативно реагувати на заяви та повідомлення громадян з метою захисту їх прав та законних інтересів.

Відкриття станцій стало можливим завдяки плідній співпраці поліції, яка виступила із відповідною ініціативою та органів місцевого самоврядування які надали приміщення.

Звертаючись до присутніх на заході начальник Запорізького РУП Сергій Бичін відзначив, що для поліцейських, які дбають про безпеку мешканців на території обслуговування, найвища цінність та критерій оцінки їх роботи – довіра та повага громадян. Водночас, одними з пріоритетних завдань поліцейських станцій є реагування на випадки домашнього насильства, а також – протидія шахрайству. Це має позитивно впливати на зниження рівня злочинів, безпосередньо пов’язаних з шахрайством.

Поліцейські станції обслуговуватимуть частини районів, які є віддаленими до відділень поліції. Громадяни можуть звертатися із заявами та надати інформацію, необхідну для реагування на будь-які адміністративні чи кримінальні правопорушення та інші події. У разі потреби можна звертатися за допомогою поліції на спецлінію 102 або зателефонувати до конкретної станції: Шевченківський район – 061-287-22-65, Заводський район – 0505442370, 0971076857.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у громадах Запорізького району з’явиться «менеджери з безпеки»AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW