В Одесі судитимуть журналіста, який знімав для російського телебаченняВ Одесі судитимуть чоловіка, якого підозрюють у колабораційній діяльності. За версією слідства, він разом з напарником знімав постановчі відео для російського ТБ.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Підозрюваний - колишній оператор Одеського державного телебачення, який після повномасштабного вторгнення почав співпрацювати з російським телеканалом "Рен-ТВ", повідомили в СБУ.

Також він закликав підтримувати російську армію і виправдовував їхні воєнні злочини у своїх соцмережах. За вісім тисяч гривень підозрюваний найняв чоловіка, який на відео у ролі "військкома" розповідав, як змушений полювати на чоловіків призовного віку, щоб самому уникнути мобілізації.

Заготовленні питання та відповіді чоловіки отримували від російських пропагандистів. Готове відео пізніше транслювалось на російському державному телеканалі "РЕН ТВ", звідки його підхопили понад 20 пропагандистських інформресурсів, серед яких і найбільші федеральні телеканали, додали в СБУ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW