Як позбутися темних плям на нержавійці: прості секрети для сяючого посудуНержавіюча сталь є відмінним матеріалом для кухонних виробів, але, на жаль, з часом вона може втратити свій блиск. Крім того на нержавійці з'являються темні плями та окислення. Проте існують способи, які допоможуть відновити вигляд нержавійки і позбутися цих недоліків. 

Сода - універсальний засіб

Сода - це засіб, який зазвичай є на будь-якій кухні, і він може бути великим помічником в боротьбі з темними плямами на нержавійці. Щоб вивести іржаві плями на дні каструлі або інших виробах із нержавійки, спершу вимийте їх звичайним миючим засобом і дайте висохнути. Потім рясно посипте содою і залиште на 1-2 години. Після цього треба потерти м'якою губкою і ретельно промити водою. 

Вугілля від чорних плям

Якщо на дні каструлі з'явилися чорні плями, вугілля може стати вашим рятівником. Ви можете використовувати вугілля як природний адсорбент. Ось як це зробити:

  • розітріть таблетки вугілля на порошок,
  • посипте вугіллям чорні плями на нержавійці,
  • залийте водою і залиште на 30 хвилин,
  • витріть та ретельно промийте каструлю.

Використання кислот

Оцет, лимон і лимонна кислота є дуже ефективними засобами для видалення іржавіх і темних плям на нержавійці. Ось кілька способів використання цих кислот:

  • оцет: змочіть губку в оцеті, протріть каструлю, а потім добре промийте водою або залиште ємність в оцеті протягом 10 хвилин і промийте водою,
  • лимон: створіть розчин, змішавши 200 мл води і 1 ст. ложку лимонного соку, протріть каструлю цим розчином, а потім добре промийте водою і висушіть,
  • лимонна кислота: розведіть 1 ст. ложку лимонної кислоти в воді, змочіть губку або ганчірочку, і протріть плями на нержавійці.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW