Снайпер Запорізької бригади ТрО міріє після перемоги створити реабілітаційний центр для ветеранівВійськовослужбовець 110 окремої бригада Сил територіальної оборони ЗСУ Ігор з позивним «Халк» за професією інженер зварювальних робіт, проте давно мріяв стати снайпером.

Його історію опублікувала на своїй сторінці в Facebook 110 бригада ТРО ЗСУ, передає 061.

Ігор розказує, що ще до повномасштабного вторгнення прийшов у військкомат із проханням записати його снайпером, однак хлопця відправили навчатися на механіка-радіотелефоніста, а по закінченню навчання забрали служити у морську піхоту, в Маріуполь.

За 3 роки контракту встиг побачити багато та накопив чималий багаж за плечима, проте вирішив залишити службу та відкрив власну справу, мав 3 сервісні центри з ремонту електротехніки.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, був у Полтаві на роботі, відразу взяв автівку та вирушив до дружини в Запоріжжя.

«Жінка вмовила мене залишитися вдома хоча би на одну ніч і я погодився, а вже 25го о шостій ранку був у військкоматі. Спочатку хотів до своїх, морської піхоти в Маріуполь…вже і з командиром роти зв’язався, але він сказав що нема потреби їхати. Тож залишився чекати у військкоматі, звідки нас направили у 110 бригаду ТРО» - ділиться спогадами Халк.

Разом з Ігорем служив снайпер другої категорії із позивним «Дід», саме він і допомагав у вивченні снайпінгу. Першою гвинтівкою стала СВД, Ігор активно тренувався, самостійно шукав курси та спеціальну літературу.

Снайпер Запорізької бригади ТрО міріє після перемоги створити реабілітаційний центр для ветеранів, фото-1

Чоловік зізнається: «зараз воювати важче, аніж в часи АТО, ворог небезпечніший та перед нами стоїть багато викликів, деякі моральні, а деякі фізичні, потрібно бути сильним та витривалим. Одного разу ми виходили на 2 км із понад 70 кг спорядження, а я сам важу 80 кг. Зупинятися не можна, щоб не втратити ритм, бо тоді вже точно не дійдемо. Отож ми знаємо на що йдемо».

Увесь вільний час військовий займається саморозвитком та фізичними тренуваннями. Впевнений, що війна закінчиться нашою перемогою, а після мріє створити реабілітаційний центр для ветеранів, де вони зможуть відпочити, побути наодинці, проходити відновлення з тваринами і звісно ж, спілкуватися.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як снайпери 47 окремої механізованої бригади працюють на позиціяхAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW