Сучані виконавці з Буковини: хто вони та їх пісніМинулого разу ми розповідали вам про відомих зірок з Буковини, які після повномасштабного вторгнення підтримали або зрадили Батьківщину. У цьому матеріалі ми розповімо вам про сучасних виконавців, теж вихідців з Буковини. Можливо саме їх пісні поповнять ваш плейлист. 

Почнімо із виконавиці Марини Тимофійчік. Вам вона відома, як Navka.

Співачка народилась у Чернівцях, закінчилаЧернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. У 2019 році вона взяла участь у популярному телевізійному шоу Х-Фактор з власною піснею "Татанці". З чого почалась її впізнаваність. Зараз вона продовжує свою кар'єру, відомо, що зараз вона знімається у мюзиклі "Меч єдності". У своєму інстаграмі вона поділилась, що під час цих зйомок травмувалась. Співачка втратила свідомість та впала на каміння. Як результат — Navka вибила зуби та порвала губу.

Далі розповімо вам про виконавицю STASYA.

Анастасія Чабан або ж STASYA. Це співачка з Буковини, яка за її словами, формує новий стиль у музиці. Анастасія родом з Новодністровська. Зараз вона суперфіналістка шоу "Голос країни" 13 сезону. Вона відома своїми піснями "Дівка" та "Світ ловив". Нещодавно вона випустила нову пісню, яка називається "Ми діти".

Закриває нашу трійку сучасних виконавців з Буковини — Михайло Скрипець, відомий як USTYM BUK. Абревіатура БУК означає будь українцем.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Чернівецький репер записав пісню "Героям Слава". Її відмітив один з захисників "Азовсталі", а саме морпіх Михайло Діанов, якого звільнили з російського полону. За словами захисника, ця пісня стала його гімном.

Напишіть, про кого з буковинських сучасних виконавців нам розповісти?

Читайте також:

  • Зірки з Буковини — хто з них підтримує росію
  • Відомі люди Чернівців - що варто про них знати


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW