Проситимуть довічне: у Чернігові судять підозрюваних у розстрілі родини з 4-річною дитиноюДовічного ув’язнення для підозрюваних у вбивстві родини Черевань з Києва, що сталося в травні 2023 року біля Мени, проситиме адвокат родини потерпілих Олег Мороз.

Про це повідомляє портал "Суспільне.Новини".

Підозрювані у вбивстві родини з 17 травня перебувають у Чернігівському СІЗО за рішенням Корюківського районного суду. Це 22-річний уродженець Сосницької громади, якого поліція називає організатором вбивства. Його 27-річний спільник із Корюківщини та 20-річна жителька Сосниці. На лаві підсудних вони разом.

На засіданні Деснянського районного суду Чернігова, що відбулося 27 жовтня, прокурор Олександр Матвієнко клопотав про відвід судді, що головує, Андрія Сапона. Пропозицію підтримали всі захисники та самі підсудні.

- Суддя, який брав учать при розгляді питання досудового розслідування, не може брати участь у судовому розслідуванні, - каже прокурор Олександр Матвієнко.

Поки судді виходили до нарадчої кімнати, адвокат потерпілих Олег Мороз, розказав про плани родичів загиблої сім'ї Черевань вимагати довічного ув'язнення усім трьом підозрюваним.

Адвокат Олег Мороз, світлина "Суспільне.Чернігів"

Адвокат Олег Мороз, світлина "Суспільне.Чернігів"

 - Станом на сьогодні ніхто не зв'язувався, ніхто ніяким чином. Не попросити вибачення, ні компенсувати шкоду, але, якби таке і було, ні пробачення, ні компенсація не вплинула на нашу думку, щодо покарання, яке ми будимо вимагати. За такий злочин виключно всім довічне позбавлення волі, - зазначив адвокат.

Троє захисників підозрюваних від коментарів утримались.

Колегія суддів підтримали клопотання прокурора та відвели суддю, що головував, Андрія Сапона. Тепер електронна система заново має визначити колегію суддів та призначити розгляд справи.

Нагадаємо, 30-річного Миколу Череваня, його дружину — 28-річну Вікторію та їх чотирирічного сина Богдана розстріляли в авто 14 травня. Сталося це біля Мени, куди родина приїхала купити авто. Тіла загиблих сховали поруч у ямі, прикидали землею та гілками. Машину відтягнули за пів кілометра та підпалили.

Гроші, які родина мала з собою на купівлю автівки, підозрювані забрали. За день після вбивства поліцейські розшукали та затримали їх.

Мотивом злочину 22-річний чоловік, якого називають організатором, назвав помсту. Мовляв, Микола Черевань, який займався продажем автівок, обманював військових, які купували в нього машини.

У поліції вважають справжнім мотивом злочину заволодіння грошима.

Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW