ЗОВА просить Міндовкілля дозволити проводити позапланові заходи контролю на забруднювачах повітряВ Запоріжжі спостерігається збільшення рівня забруднення атмосферного повітря. 

В ОВА говорять, що це відбувається через порушення звичайних процесів, що спричинено різними факторами, основний з яких – бойові дії.

Про це йшла мова під час наради щодо стану атмосферного повітря в регіоні.

На засіданні розглянули низку питань, які стосуються дотримання вимог екологічної безпеки, регулювання викидів та поточного стану якості повітря. Основною темою стало відновлення процесу реалізації заходів Програми моніторингу м. Запоріжжя та розробка відповідного механізму передачі даних моніторингу спільно з підприємствами.

"Обласна влада звернулася до Міндовкілля з пропозицією погодити проведення Держекоінспекцією позапланових заходів контролю на основних забруднювачах. Зокрема, з метою створення якісного підходу до планування та реалізації регіональної екологічної політики ініційовано створення громадської еколого-експертної ради у форматі постійно діючого консультативно-дорадчого органу для розгляду та вирішення питань з охорони довкілля та природокористування", - зазначено в повідомленні ОВА.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW