В Запорізькій області 1549 безвісти зниклих людей та понад 400 невпізнаних тілНаразі кількість безвісти зниклих людей в Запорізькому регіоні становить 1549, з них 1520 - на тимчасово окупованих територіях. Крім того, є 427 невпізнаних тіл. 

Про це повідомив голова Нацполіції Запорізької області Артем Кисько. 

Він також додав, що поліцейські ведуть щоденну кропітку роботу з відслідковування подій та відбору ДНК. 

"З початком Великої війни робота поліції в цьому напрямку значно ускладнилася. Відтепер ми встановлюємо долі тисяч наших громадян, депортованих загарбниками, зниклих під час бойових дій, утримуваних у місцях несвободи…", - зазначив він. 

На цьому тижні задля підвищення результативності розшукової роботи він провів зустріч з головним спеціалістом управління з питання осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, МВС України Оленою Орешкіною. За словами голови Запорізької поліції, під час зустрічі визначили низку проблемних питань, домовились про зустрічі з родинами безвісти зниклих та висвітлення необхідної інформації у ЗМІ.

Нагадаємо, начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко зазначав, що є близько 600 офіційно зареєстрованих звернень про викрадення людей на тимчасово окупованих територіях. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW