У Кривому Розі майже півгодини інспектори роти ТОР вмовляли чоловіка не робити собі шкоди, - ФОТОДнями на службовий планшет криворізьким патрульним надійшло повідомлення про домашнє насильство.

Як повідомляє пресслужба ППП Кривого Рогу, іІнспектори роти ТОР прибули за вказаною адресою, де їх зустріла жінка, яка повідомила, що її 38-річний брат перебуває у неадекватному стані, зачинився у квартирі разом з її 6-річним сином та її матірʼю. При собі має ножі, сокиру та відмовляється когось відпускати. 

Зайти до квартири патрульним не вдалося, так як двері були зачинені і чоловік не реагував на будь-які спроби інспекторів з ним поспілкуватись.

Разом зі слідчо-оперативною групою Криворізького районного управління поліції №4 ТОРівці примусово відчинили двері з дозволу заявниці. 

Патрульні виявили чоловіка на балконі квартири самого з ножем. Під час перемовин особа повідомила, що нанесе собі фізичні ушкодження, якщо поліцейські не покинуть квартиру. 

Охоронці порядку півгодини говорили з чоловіком, знайшли спільну мову та, врешті-решт, вмовили його кинути ножа і вийти з балкону.

На місце події поліцейські викликали медиків.

68-річна жінка та дитина не постраждали. Їхньому життю нічого не загрожує.

Подальшим розглядом справи займаються слідчі.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW