ISW: росіяни змушують українських полонених вступати до своїх "добровольчих формувань"Фахівці Інституту вивчення війни повідомляють, що росія змушує українських військовополонених вступати до своїх "добровольчих формувань".

Про це повідомляє "Українська правда", посилаючись на звіт ISW. 

Російська влада, ймовірно, примушує українських військовополонених вступати до "добровольчих формувань", які воюватимуть в Україні.

Аналітики зазначають, що це є очевидним порушенням Женевської конвенції про військовополонених.

В огляді вказують: росЗМІ повідомили 27 жовтня, що добровольчий батальйон "Богдан Хмельницький" "завербував" близько 70 українських військовополонених з різних російських колоній, розпочав підготовку і після завершення навчання буде розгорнутий на невизначеній ділянці лінії фронту.

Аналітики наголошують, що примушування військовополонених до участі в бойових діях є порушенням Женевської конвенції про військовополонених, яка передбачає, що "жоден військовополонений не може бути відправлений або утримуватися в районах, де він може потрапити під вогонь у зоні бойових дій", а також не може "використовуватися на роботах, які мають шкідливий для здоров'я або небезпечний характер".

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW