"160 000 грн зарплати на місяць": з'явилася чудова і високооплачувана робота для українських жінокУкраїнські медсестри можуть розраховувати на високу зарплатню в Європі. Дохід спеціалістів сягає 160 тис. грн на місяць.

Як інформує "biz.today.ua", вакансії для молодшого медичного персоналу представлені на платформі пошуку роботи Work.ua. Агентство Focus Care у Норвегії пропонує роботу медсестрою. Наберуть групу, навчання якої заплановано на березень 2024 року. У претенденток на роботу має бути диплом лікаря, фельдшера, медсестри чи акушерки, отриманий після 2012 року.

Відзначено організацію донавчального процесу в литовському університеті для отримання диплому бакалавра в країні Євросоюзу, завдяки якому можна пройти авторизацію в Норвегії. Навчання пройде російською мовою, паралельно вивчатиметься норвезька. Зарплата – 3500 євро.

Агентство ToWorkinGermany пропонує роботу помічника з охорони здоров'я та догляду за хворими або медсестри у Німеччині. Потрібна підтримка та догляд за хворими людьми у них вдома. Запрошують українок із медичною освітою та досвідом роботи від одного року. Гнучкий графік роботи, щорічна відпустка, грошова допомога для переїзду та додаткові пільги. Зарплата – до 160 тис. грн.

Ще одна німецька агенція Startstudy шукає помічника медсестри, людини з профільною освітою. Вік – до 50 років. Оклад – до 2400 євро на місяць. Передбачено складання іспиту з німецької мови, після якого – подання документів на визнання диплома медсестри. Потім зарплата у клініці становитиме від 3000 євро на місяць.

"Офіційний довгостроковий трудовий договір та можливість отримання ПМП для всієї родини", - йдеться в оголошенні", - зазначено в оголошенні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW