Дитячий фонд ООН запрошує молодь Житомирщини долучитися до відновлення країниМолодь з усієї України, зокрема й з Житомирщини, запрошують на програму UPSHIFT, щоб створити власні проєкти, які зможуть вирішити проблеми, пов’язані з відновленням країни від наслідків війни.

UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість підліткам та молоді пройти навчання за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та ресурси, щоб перетворити свої ідеї на соціально важливі проєкти.Хто може взяти участь у програмі?

Молодь віком від 14 до 24 років з усіх областей України, яку хвилюють нагальні питання щодо відновлення України.

Що потрібно для участі у програмі?

  • зібрати команду від 3 до 5 друзів-однодумців;
  • визначити відповідальну людину, яка буде вести комунікацію від імені команди та заповнить форму для відбору;
  • визначити та описати у заявці проблему, що стосується відновлення України та турбує команду;
  • заповнити форму для реєстрації за цим посиланням.

Важливо: мати готове рішення або проєкт не потрібно. Важливо зосередитися саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які хочеться подолати. Вже в процесі роботи на UPSHIFT команди зможуть знайти рішення для проблеми.

Дедлайн подачі заявок: 14 листопада Більше дізнатися про програму та особливості національної хвилі можна буде під час онлайн зустрічі 2 листопада о 17:00. Щоб отримати посилання на зустріч, потрібно зареєструватися тут.

UPSHIFT у соціальних мережах: інстаграм, фейсбук.

Національна хвиля програми UPSHIFT реалізується ГО "СКЦ «Задзеркалля»" за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Японії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW