На окупованих територіях Запорізької області ворог обмежує доступ до медичних послуг людям без російських паспортів та забороняє їзди на авто з українськими номерамиПісля проведення фейкові виборів на тимчасово окупованій території Запорізької області ворог розпочав чергову хвилю примусової паспортизації.

Чому отримання російського паспорту не є зрадою України, в ефірі національного телемарафону новин розповів мер Мелітополя Іван Федоров.

«Чергова хвиля паспортизації розпочалась більш жорстко. Ворог продовжує під час своїх обшуків та ревізій тиснути на наших мешканців в частині отримання паспортів. Сьогодні вони обмежили пул послуг. Наприклад, люди, які є маломобільними, не можуть отримати милиці чи інвалідні візки без російського паспорту», - сказав він.

Зобовʼязані мати російське свідоцтво про народження і потім роспаспорти діти від 6 років. Інакше вони не зможуть, наприклад, записатися на прийом до лікаря.

Без російських номерів власникам авто заборонено їздити. Їм треба отримати російський паспорт і пройти перереєстрацію. Саме тому в окупованих містах нині люди змушені стояти в чергах за російськими «документами».

«Отримання російського паспорту на окупованій території - це не про зрадництво нашої держави, це про виживання в окупації з метою очікування на деокупацію. Ми маємо всіляко підтримувати звʼязок з тими, хто залишається в окупації та доносити до них правдиву інформацію, що про них ніхто не забув», - впевнений Федоров.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW