Екіпаж зенітки "Віктор" цілодобово прикриває небо над Чернігівщиною від ворожих безпілотниківЗадля захисту українського неба, на півночі країни триває формування та підготовка нових мобільних вогневих груп протиповітряної оборони, повідомив начальник Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв. Всі екіпажі працюють 24 години на добу.

Про це інформує Час Чернігівський

"Дальність роботи 2,5 тис метрів. Вночі вмикаємо і можемо виявити літаючі об’єкті. Тільки я виявляю нашу ціль – можу прицілюватися і даю напрямок – підсвічувати куди летить", – каже боєць вогневої групи.

Екіпаж зенітки "Віктор" цілодобово прикриває небо над Чернігівщиною від ворожих безпілотників, фото-1

Зенітки – це адекватна відповідь ворогові на його стратегію з виснаження нашої системи ППО. Агресор розраховує на те, що по його безпілотниках буде витрачено запас коштовних ракет.

Натомість зенітна кулеметна установка дозволяє вирішити бойове завдання з використанням відносно недорогого боєкомплекту.

"Зенітна установка "Віктор", оснащений двома кулеметами, тепловізором. Чудово видно цілі. Два кулемети працюють, що вуха закладає", – каже інший боєць.

Екіпаж зенітки "Віктор" цілодобово прикриває небо над Чернігівщиною від ворожих безпілотників, фото-2

Внесок воїнів ППО вагомий, адже кожна збита і знищена ними ціль – це врятовані життя, неуражені об'єкти критичної інфраструктури, цивільні споруди та житлові будинки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW