Завтра у Львові попрощаються із загиблими на війні захисниками, - ФОТОУ п’ятницю, 27 жовтня, Львів попрощається з військовослужбовцями Євгеном Узуновим та Андрієм Рубелем, які захищали Україну від російських окупантів.

Про це повідомила Львівська міська рада:

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Довідково

Євген Узунов (22.07.1976-22.10.2023). Львів’янин.

Завтра у Львові попрощаються із загиблими на війні захисниками, - ФОТО, фото-1

Навчався у Ліцеї №45 Львівської міської ради, згодом здобув професійно-технічну освіту у місцевому училищі. Після завершення навчання проходив військову службу у Сімферополі.

На початку 2000-х років вступив на службу до Військово-морських сил та проживав у Євпаторії. Після повернення до Львова працював у галузі легкої промисловості, займався виробництвом взуття. У вільний час захоплювався аудіотехнікою та автомобілями. Легко навчався новому та був «майстром на всі руки», успішно виконував будь-яке завдання.

Із перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини до лав Національної гвардії України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ. Постійно вдосконалював свою військову майстерність.

У Євгена Узунова залишилися троє дітей, цивільна дружина, колишня дружина, сестра, брат, двоюрідні брати і сестри, нерідна мати та тітка.

Андрій Рубель (02.10.1983-13.10.2023). Львів’янин.

Завтра у Львові попрощаються із загиблими на війні захисниками, - ФОТО, фото-2

Навчався у Звертівському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, після закінчення 9-го класу вступив до Куликівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Здобув освіту у колишньому Львівському інституті економіки і туризму.

Після завершення навчання обіймав посаду слюсаря у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Виробниче підприємство «Укрзахідавтоспецмаш», згодом працював малярем на місцевому підприємстві. Був надзвичайно товариською і відповідальною людиною, палко захоплювався футболом: свого часу грав у складі кількох футбольних команд Львівщини.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів до лав 65-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на території Запорізької області.

У Андрія Рубеля залишилися бабуся, мама, дружина, 12-річний син і брат.

Читайте також: На Личаківському кладовищі молитимуться за полеглих захисників УкраїниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW