“ДБРівці прийшли з обшуками за те, що привіз з Європи прапор честі ПАРЄ місту-герою Чернігову”Ранок четверга, 26 жовтня, для виконувача обов’язків міського голови Чернігова Олександра Ломако розпочався з візиту силовиків, про це він повідомив у своєму Telegram-каналі, а пізніше розповів і про деталі цього «візиту».

«Сьогодні до мене додому вчергове завітали силовики. Традиційно, о 7.30. З постанови суду виявилося, що обшук немає нічого спільного, ані із законом, ані із здоровим глуздом. По суті офіційно ДБРівці прийшли з обшуками за те, що привіз з Європи прапор честі ПАРЄ Місту-герою Чернігову. А тепер детальніше.

Чому прийшли ДБРівці? Бо день назад назвав боягузом начальника військової адміністрації міста, який ховається від відповідальності і боїться дивитися в очі чернігівцям. Бо знає, що трагедія в драмтеатрі сталася, в тому числі, через його недбале ставлення до посадових обов’язків. От він і пішов скаржитися керівникам з центру.

Привід рядовий: моє відрядження 7-21 травня 2023-го в Німеччину, місто Аахен для підписання угоди про партнерство, а також церемонія вручення Україні, в особі Президента Зеленського, премії Карла Великого, підписання угоди про партнерство з м. Реймс (Франція), участі в днях Чернігова в Реймсі та отримання Прапору Честі від ПАРЄ (м. Страсбург).

Обшуки готувалися настільки похапцем і за дуже короткий час, навіть без намагання надати їм видимість законності. Дозвіл на обшук традиційно давав Личаківський «по дзвінку все ісполнім» суд Львова. Нагадую, що саме рішенням львівських судів, відсторонено від посади обраного Чернігівського міського голову Владислава Атрошенка.

А тепер, увага, на якій підставі вломилися в мою квартиру ДБРівці.

«В ході досудового розслідування встановлено, що службові особи Державної прикордонної служби України та її структурних і територіальних підрозділів організовували та сприяли незаконному переправленню вказаних громадян України через державний кордон України». Де я з Чернігівом, а де прикордонники із їх нелегалами та ухилянтами? Маячня.

Що «цікавило» ДБРрівців? «Вилучення наступних речей: паспорту (паспортів) громадянина України для виїзду за кордон, телефонів… наліпок на багаж, сувенірних виробів, фотографій…, які підтверджують або містять відомості про поїздку за кордон». Тобто прийшли, щоб забрати паспорти, телефони, магнітики на холодильник та наліпки на чемодан.

Тобто …. «до мишей», - пише Олександр Ломако


За повідомленням пресслужби Чернігівської міської радиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW