“В Україні немає московського патріархату” - як ставляться чернівчани до заборони УПЦ МПСайт 0372.ua опитав чернівчан про те, чи підтримують вони заборону української православної церкви московського патріархату. 

В Україні нещодавно ухвалили законопроєкт, який забороняє діяльність релігійних організацій повʼязаних з росією. Також мова йде про українську православну церкву московського патріархату (УПЦ МП). На Буковині є села, де взагалі немає православних церков України, вони ж ПЦУ, а є лише московський патріархат.

Зручний формат новини у нашому Telegram 

У Чернівцях також є церкви УПЦ, куди ходять віряни. Тому ми поцікавились думками чернівчани про те, як вони ставляться до того, що їх діяльність забороняють.

Опитування пройшло цікаво, адже ми запитали думки містян, серед них є і ті, хто відвідує церкву УПЦ (МП). Дивіться про це у нашому опитуванні.

Також ми опитали у соціальних мережах людей про те, чи вони підтримують цей законопроєкт. Серед читачів почались баталії, адже багато виступають за те, аби такі релігійні організації припиняли своє існування.

Деякі коментатори вважають, що вони є “відділом фсб”. Також люди обурені, що влада цього не зробили раніше. А хтось заперечує, що УПЦ повʼязана з ворогом та взагалі церква не винна. 

Отже, думки читачів розділились, їх ви можете почитати на скріншотах.

Читайте також:

  • “Я живу сама і немає до кого звернутись” - як чернівчани готуються до можливих вимкнень світла (Опитування)
  • Чернівчанка, яка любила “рускій мір”, сяде за ґрати


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW