ДБР прокоментувало, у звʼязку з чим приходило з обшуком до в. о. чернігівського міського голови Олександра ЛомакиЯк повідомило Державне бюро розслідування на своєму офіційному сайті, обшуки за місцем проживання виконуючого обов’язки міського голови Чернігова проводили спільно представники ДБР і СБУ. Також повідомляється що обшуки відбулися і у приміщенні Чернігівської міської ради.

Також правоохоронці повідомили і причину цих обшуків.

«Працівники ДБР спільно з СБУ перевіряють законність перебування за кордоном в.о. голови Чернігівської міської ради. Посадовець оформив собі відрядження з 7 травня 2023 року до Німеччини. Наразі з’ясовуються обставини яким чином він також опинився у Франції, Бельгії, Нідерландах та Польщі. За наявною інформацією, ці «канікули» тривали орієнтовно з 7 по 21 травня 2023 року.

На підставі ухвал суду від 6 жовтня 2023 року правоохоронці проводять обшуки у Чернігівській міській раді та за місцем проживання в.о. міського голови. Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора».

Нагадаємо, вранці четверга 26 жовтня Олександр Ломако на своїй сторінці у фейсбук виклав допис, в якому повідомив, що до його квартири прийшли працівники ДБР з обшуком:

"Ломляться до квартири з обшуком. ДБР. Чітко через день після мого посту про спробу міської військової адміністрації та її голови Брижинського уникнути відповідальності за трагедію в Драмтеатрі. Демократія? Ні, не чули".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW