П'ять порад: як підготувати автомобіль до холодівВ Україні справа йде до зими і температура поступово знижується. У цей час опенькові автомобілісти вже починають готувати свої транспортні засоби до холодів.

Ми розповімо про п'ять етапів підготовки авто до зими, про які не можна забувати.

"Перевзування" авто

Всім відомо, що для власної безпеки в зимовий і літній період на авто варто поміняти шини. У жодних нормах не прописано, коли саме це потрібно зробити, проте в Україні найчастіше до заміни "гуми" приступають тоді, коли температура стабільно тримається на рівні нижче 7 градусів тепла.

Двірники

Склоочисники, які добре працюють - запорука безпеки. Перед зимою гумові щітки на авто краще замінити, адже вони лопаються і стираються, внаслідок чого погано виконують свою роботу.

Омивач скла

Крім іншого, в зимовий час дуже важливо замінити склоомивач на зимовий. Літній склоомивач може замерзнути в системі і зашкодить автомобілю, а без омивання скла взимку видимість дороги буде явно погіршуватися.

Пічка

Звісно, непрацююча пічка в мороз - не найприємніша пригода. Саме тому перед приходом мінусової температури слід добре перевірити цей прилад у своєму авто і привести його в готовність працювати.

Антифриз

Антифриз - це не тільки захист двигуна від замерзання і перегріву. Також це захист двигуна від корозії, яка може його руйнувати. Експерти твердять, що важливо підтримувати однаковий рівень антифризу і води, щоб за низької температури суміш не замерзла.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW