Напали на закарпатця, обікрали та замкнули зв’язаним у квартирі: двох громадян засуджено до 4 років ув’язненняЗа публічного обвинувачення Свалявського відділу Мукачівської окружної прокуратури двох громадян засуджено до 4 років ув’язнення за незаконне позбавлення волі, викрадення майна, пограбування та підробку документів на переказ та їх використання, що вчинено за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 186, ч. 2 ст. 200 КК України).

У судовому засіданні прокурор довів, що двоє чоловіків – уродженець Донеччини та кримчанин – у березні 2021 року вчинили напад на свого знайомого. Вони допомагали потерпілому з ремонтом, після чого влаштували застілля із розпиванням алкогольних напоїв. У ході спілкування дізналися про наявну у господаря помешкання значну суму коштів на банківському рахунку та вирішили заволодіти ними.

Після погроз чоловік перерахував зловмисникам 30 тис. грн. Далі обвинувачені зв’язали потерпілого, відібрали в нього мобільний телефон і замкнули в квартирі. Згодом, зателефонувавши в банк, змогли переказати на свої рахунки ще 8 тис. грн.

Згодом нападникам вдалося покинути територію Закарпаття, однак правоохоронці швидко вийшли на їх слід і затримали. З березня 2021 року обоє чоловіків – під вартою, там вони перебуватимуть і до набрання вироком законної сили.

Призначаючи покарання, Свалявський районний суд врахував, що особи частково визнали вину у скоєному, а один з них – уродженець Криму – вже судимий раніше.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Про це інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW