Ротації та відпочинок для військових: які пропозиції висувають у Верховній Раді УкраїниЧлен комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Верховної Ради Сергій Рахманін висунув свої пропозиції щодо ротацій українських військових.

За словами чиновника, у країні є ресурс, який потрібно ефективно використовувати для того, щоб мати можливість ротацій військових.

Сергій Рахманін повідомив:

У нас є такий різновид військ, який називається Сили територіальної оборони, які у нас використовуються дуже дивно часто-густо. Насправді це - величезний ресурс. Тобто, за великим рахунком, Сили ТРО можна порівняти за своєю чисельністю із сухопутними військами, але вони менш навчені, менш озброєні, використовуються хаотично, реактивно, якщо хочете: з'явилася дірка - туди послали батальйон або бригаду, іноді навіть не переконавшись у тому, чи здатні вони виконувати це завдання.

За словами Рахманіна, величезний ресурс потребує ефективного використання зокрема й для того, щоб мати можливість ротацій або, щонайменше, відведення частини військ на відновлення боєздатності. Тих військ, які не мали відпочинку не тільки від початку повномасштабного вторгнення, а й від часів АТО/ООС.

Також для цього Рахманін пропонує використати і ДФТГ. Він стверджує, що таких формувань створено багато, проте найчастіше не всім відомо, чим саме вони займаються.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW