На Чернігівщині мати загиблого Героя в пам’ять про сина придбала дитячий майданчик та церковний дзвін для місцевої церквиУ селі Бірківка Менської громади Ганна Кубай, мати загиблого на фронті воїна Романа Кубая, придбала й встановила дитячий майданчик для сільської малечі та церковний дзвін для місцевої Свято-Троїцької церкви. Тепер майданчик у центрі села щодня радує місцеву дітвору та їхніх батьків.

Про це пише сайт OBOZREVATEL

У пані Ганни після смерті сина Романа залишилося ще четверо дітей. Наймолодшому синові 16 років, інший син та донька – продовжують боронити Україну. Ще одна донька теж військова, зараз проходить навчання на полігоні.

Романа сім'я втратила у березні минулого року. Він розпочав службу за контрактом у ЗСУ із 2015 року. Був учасником АТО/ООС. Виконував бойові завдання на Донеччині.

Після початку повномасштабної війни Роман Кубай воював на Харківському напрямку. Загинув у місті Ізюм.

Героя тимчасово поховали у Дніпропетровській області. У червні мати забрала тіло сина й перепоховала у рідному селі Бірківка.

Сайт Час Чернігівський додає, як люди коментують вчинок матері загиблого Героя Ганни Кубай

Новина про те, що мама загиблого захисника Романа Кубая пані Ганна подарувала рідній Бірківці (Менська громада) церковний дзвін і дитячий майданчик – сколихнула усю країну.

Ганна Кубай розповіла про своє рішення:

— Я вірю в Бога і дуже люблю ходити до церкви. Давно мріяла, щоб у нашому храмі був дзвін, щоб у нашому селі церква була не гірша, ніж інші. А дитячий майданчик ми з дочкою вирішили подарувати дітям від усього серця в пам’ять про Романа.

Ми живемо заради дітей, мій син дуже їх любив, горів ними, хоч своїх і не мав. У Бірківці є такі дітки, які не виїздили за територію села, і їх шкода. Нехай майданчик зробить дозвілля малечі щасливим.

Пані Ганна також звернулася до матерів загиблих воїнів:

– Дуже хочу, щоб мами більше звертались до Бога — Бог дуже допомагає. Знаю, як болить у всіх, хто втратив своїх дітей на цій клятій війні. Мені було дуже важко, але Бог допоміг мені, і я дуже Йому вдячна. Всім треба жити з вірою. А наших діток треба відпустити, бо ми мучимо їх своїми сльозами й плачем, і їм через це дуже тяжко на Небі. Я співчуваю всім матерям, нехай усім їм Бог дає здоров’я, терпіння та сили. Хай ця клята війна якнайшвидше закінчується.

Ганна Кубай у 2020-му від Чернігівської ОДА отримала почесне звання «Мати-героїня».

Земляки зворушені вчинком Ганни Кубай. Вони залишають чимало відгуків.

Валя Іляшик: Низький уклін Герою і його мамі.

Світлана Поронько: Нашим депутатам треба повчитись людяності і щедрості у наших людей! Дуже вдячна таким людям, що роблять для всіх діточок, а не тільки для своїх за високим парканом, честь і хвала, співчуваю втраті, дуже шкода, що гине цвіт нашої нації !!

Юлія Петриченко: Депутати піаряться про благоустрій, зазвичай роблять вид, що не бачать потреб, жлобляться, та вже навчились стандартній відмові - "не на часі!", а матері не жаль тих важких кровавих грошей на благо села.Така огида бере, коли дивишся на тих старост, яким несуть люди то носочки на ЗСУ, то тушонку, то городину, то ще щось, то отакі вдови дороги оплачують, то звони купляють в церкву та ін. А старости, по суті, окрім балаканини і діловитості нічого для людей і не добиваються, бо все робиться простими людьми. Зате, всі почесті собі присвоюють да ділові такі всі, куди твоє діло

Алла Хатамова: Щирі співчуття, вічна пам‘ять Роману. Щира подяка, здоров’я усій вашій родині.

Тамара Фесюн: Вічна пам'ять нашому Герою. Ганні Володимирівні щира подяка.

Лора Сиєвич: Спаси Вас Господи і допоможи пережити біль. Дякую Вам за Вашу любов до Бога та односельців!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW