Чому на стінах Чернівців Боб Марлі, а не Василь Стус - блогНещодавно ми писали матеріал про графіті, до речі можете його почитати та подивитись, як виглядає вуличне мистецтво у Чернівцях. Одне з відомих графіті у місті саме Боба Марлі. Але це наштовхнуло на думку про те, навіщо чернівчанам графіті саме Боба Марлі, а, наприклад не Василя Стуса?

Уявіть, звичайна жінка повертається додому і бачить на стіні графіті відомого виконавця у стилі реггі. Але що їй до нього? Так само з графіті Майкла Джексона та Мерилін Монро, чому їх зображають нашому місті, але не Володимира Івасюка? 

Не подумайте, що я "хейтер" авторів графіті, чи конктретно цих артистів. Але можливо чернівчанам, та й українцям потрібно не лише памʼятати про західних кумирів, а й шанувати своїх. Адже Україна має достойних героїв яких можна зайвий раз популяризувати. 

Мабуть, зараз все більше українців почали згадувати про власну культурну спадщину, наших виконавців й інших талановитих людей. Це трапилось й після повномасштабного вторгнення росії, тоді багато українців почали відмовлятись від російського контенту, завдяки чому наші співаки, артисти та навіть блогери стали “видимими” для нас.

Але залишаються люди, які з більшим захватом говорять про закордонних співаків, письменників і митців, але при цьому негативно відкликаються про наших. 

Це може бути й через комплекс меншовартості, який українцям навіювали довгий період й радянська влада та росіяни. Адже від декого можна почути, що українців не виробляють нічого “толкового”, ніякий продукт не може змагатись із закордонним. Проте Україна завжди мала талановитих людей, вони були й у Чернівцях, а про них ми розповідали у матеріалі. Також не можна забувати, що колись наші співвітчизники придумали чимало винаходів, у тому числі рентген, кіноапарат, гелікоптер і ще багато іншого. 

Будьте в курсі головних новин першими, слідкуйте за нами у  Viber

Читайте також:

  • Загадковий храм у центрі Чернівців: чого ви не знали про костел
  • Трагічна легенда чернівецької криниці


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW